ადამიანის უფლებათა დაცვის სამდივნოს ვებსაიტის სადემონსტრაციო ჩვენება
2017 წლის 6 აპრილს საქართველოს მთავრობის ადამიანის უფლებათა დაცვის სამდივნოს ვებსაიტის პირველი სადემონსტრაციო ჩვენება გაიმართა.
2017 წლის 6 აპრილს საქართველოს მთავრობის ადამიანის უფლებათა დაცვის სამდივნოს ვებსაიტის პირველი სადემონსტრაციო ჩვენება გაიმართა.  შეხვედრას ესწრებოდნენ სამდივნოსა და UNDP-ს პროექტის კოორდინატორები.
საქართველოს მთავრობის ადამიანის უფლებათა დაცვის სამდივნოს ვებსაიტის დიზაინი და დეველოპმენტი განახორციელა კომპანია იდეა დიზაინ ჯგუფმა ევროკავშირისა და გაეროს განვითარების პროგრამის დახმარებით „ადამიანის უფლებები ყველასათვის“ პროექტის მიმდინარეობის ფარგლებში.
UNDP-ს ინიციატივით ვებსაიტის დეველოპმენტის დროს შემუშავდა ასევე სპეციალური ინსტრუმენტი, რომელიც საშუალებას მისცემს შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირებს მიიღონ ინფორმაცია მათთვის მოსახერხებელი ვიზუალით ან მოისმინონ ვებსაიტზე განთავსებული მასალების სრულ ვერსიები.
ჩვენი კომპანია წარმატებას უსურვებს ადამიანის უფლებათა დაცვის სამდივნოს! იმედია, რომ ამ ვებსაიტზე განთავსებული ინფორმაცია ნამდვილ დახმარებას გაუწევს იმ ადამიანებს ვისი უფლებებიც დარღვეულია და საჭიროებენ მხარდაჭერას როგორც სახელმწიფოს ასევე საზოგადოების მხრიდან.