2012 წლის 31 ოქტომბერს და 1-2 ნოემბერს კომპანია იდეა დიზაინ ჯგუფმა ჩაატარა ტრენინგები საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის თბილისის ოფისში; შედეგად, იურდიული საქმისწარმოების მართვის საინფორმაციო სისტემამ დაიწყო ფუნქციონირება.
იურიდიული საქმისწარმოების სისტემა CaseBank V2.0 დაინერგა საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციაში
2012 წლის 31 ოქტომბერს და 1-2 ნოემბერს კომპანია იდეა დიზაინ ჯგუფის მიერ საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის თბილისის ოფისში ჩატარდა ტრენინგები და ფუნქციონირება დაიწყო იურდიული საქმისწარმოების მართვის საინფორმაციო სისტემამ - CaseBank V2.0
აღნიშნული პროექტის განხორციელება შესაძლებელი გახდა აღმოსავლეთ-დასავლეთის მართვის ინსტიტუტის (EVMI) ფინანსური მხარდაჭერით, რომელმაც დააფინანსა არასამთავრობო ორგანიზაციაში საქმისწარმოების სისტემის დანერგვისა და ტექნიკური მხარდაჭერის სამუშოები.
ადამიანის უფლებათა დაცვის სფეროში მომუშავე არასამთავრობო ორგანიზაციებისათვის იურიდიული საქმისწარმოების სისტემის მოდიფიკაციისა და განახლების სამუშაოები დააფინანსა ფონდმა „ღჲა საზოგადოება - საქართველომ“.
ვიმედოვნებთ, რომ ჩვენს მიერ შემუშავებული იურიდიული საქმისწარმოების საინფრომაციო სისტემის (CaseBank) მეშვებოთ საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციაში მნიშვნელოვნად მოწესრიგდება ინფორმაციის ადმინისტრირებისა და ანალიზის პროცესები, რაც საშუალებას მისცემს იურისტებს უკეთესად შეძლონ მოქალაქეებისათვის იურიდიული დახმარების გაწევა.